O společnosti Stavebniny HAVI s.r.o.

Od neděle 27. 12. 2020 z nařízení vlády přímý prodej pouze podnikajícím osobám s IČ.

spoluprace-podnikajici.jpgPodnikající, prosíme, aby si v případě, že u nás nejsou registrovaní, připravili IČ/Živnostenský list a osobní doklad. Nákup na IČ/registrace nové firmy může být provedena pouze oprávněnou osobou (jednatel/živnostník/zplnomocněná osoba). Registrací u nás dostáváte automaticky trvalé slevy stálé klientely! sleva.png

Nepodnikající zákazníky prosíme o objednávky:

 telefon-logo-copy-1.jpeg telefonicky: Prodejna 608 444 269, Ladislav Marko 608 444 279, Luděk Vilt 608 444 272

email-logo-copy-2.png emailem na stavebniny@havi.cz nebo objednavky@havi.cz

  1. Nabízíme levný a kvalitní závoz, viz ceník https://www.stavebninyhavi.cz/sluzby/doprava-63/.
  2. V případě zájmu nepodnikajících zákazníků o osobní vyzvednutí (po předchozí vzdálené objednávce), lze domluvit vyzvednutí na místě bez vstupu do budovy prodejny. Po předchozí domluvě zůstaňte po příjezdu do stavebnin na parkovišti pro zákazníky a zavolejte svému obchodnímu zástupci (tel. číslo, na kterém jste objednávku zadávali nebo bylo uvedeno v potvrzujícím emailu), který s Vámi vyřeší předání zboží. 

Prosíme, při komunikaci s našimi obchodníky o zakrytí úst a nosu. Doporučujeme nosit rukavice.

tlacitko-akce.png

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY NA ZIMNÍ PROVOZ:

1. 12. 2020-28. 2. 2021

PO-PÁ     7:00 - 16:00

SO           7:00 - 12:00

snowmanpixabaycrop.jpg

------------------------------------------------------------

Jsme společnost HAVI, své služby jsme začali nabízet v roce 1991, kdy jsme pod tehdejší obchodní firmou HAVI Teplice, spol. s.r.o. zahájili činnost středisek stavebnin a stavební divize. Během let svého působení jsme díky našim věrným zákazníkům prošli rozsáhlým vývojem a zformovali se do dnešní podoby stavebnin s největším areálem a vozovým parkem v okrese, úspěšné stavební společnosti a pronajímatelem nemovitostí.

Dnes nabízíme naše služby v rámci tří divizí:

STAVEBNINY, kontakt: Stavebniny HAVI s.r.o.

Novosedlická 1762, 415 01 Teplice, IČ 02172372stavebniny-havi-logo.jpg                           

STAVEBNÍ FIRMA, kontakt: HAVI s.r.o.

Novosedlická 2888, 415 01 Teplice, IČ 40232981havi-logo.jpg

       

 REALITY, kontakt: Stavebniny HAVI s.r.o.

Novosedlická 2888, 415 01 Teplice, IČ 02172372

 

Jako rodinná a lokální firma si zakládáme na osobním přístupu k našim zákazníkům, nejvyšší kvalitě našich služeb, rychlém a efektivním uspokojení potřeb našich zákazníků a neustálém rozšiřování našich nabídek s ohledem na nejnovější technologie. Naším partnerem je nejširší síť stavebnin v České republice, společnost PRO-DOMA.

                                                                                                                            1cz.png

Pro více informací se podívejte na nabízené služby nebo nás kontaktujte!

 

Najdete nás také na Facebooku

fblogo.jpg

O skupině PRO-DOMA

Prodejní síť stavebnin pod názvem PRO-DOMA partner je součástí nejširší sítě stavebnin v České republice pod značkou  PRO-DOMA, která je se svými více jak 93 vlastními a více jak 55 partnerskými prodejnami geograficky dominantním hráčem na trhy distribuce stavebních hmot.

Síť prodejen stavebnin pod značkou PRO-DOMA se neustále rozrůstá a naplňuje tak dlouhodobý cíl být každému zákazníkovi v ČR blíže než 40 km, a to prostřednictvím naší či partnerské redistribuční sítě a zároveň poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

PRO-DOMA je ryze český distributor stavebních materiálů působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje.
PRO-DOMA nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Kompletní informace o prodejní síti PRO-DOMA najdete na www.pro-doma.cz

 

Stavebniny PRO-DOMA

Poptejte nás